Az 5. Friss Hús hivatalos magyar és nemzetközi versenyprogramja:

Magyar versenyfilmek 1.
március 29. 19.00 szerda / március 30. 21.00 csütörtök (ism.) / március 31. 15.00 péntek (ism.)

Superbia 16’ (r.: Tóth Luca)
Partizánok 17’ (r.: Szabó Szonja)
Enyhén sós 24’ (r.: Nagy Zoltán)
Asszó 23’ (r.: Fekete Tamás)
Egy karcolás 4’ (r.: Császár Dániel)

Magyar versenyfilmek 2.
március 29. 21.00 szerda / március 30. 18.00 csütörtök (ism.) / március 31. 13.00 péntek (ism.)

A csatárnő bal lába életveszélyes 12’ (r.: Szilágyi Fanni)
Ebéd előtt 9’ (r.: Szabó Simon)
Ungvár 10’ (r.: Áprily Zoltán)
Uchebnik 18’ (r.: Csicskár Dávid)
A Birodalom utolsó napja 13’ (r.: Halász Júlia, Rubi Anna)
Földiek 26’ (r.: Freund Ádám)

Magyar versenyfilmek 3.
március 30. 19.00 csütörtök / március 31. 21.00 péntek (ism.) / április 1. 15.00 szombat (ism.)

Wellness 15’ (r.: Szabó Virág)
Nem történt semmi 26’ (r.: Csoma Sándor)
Non-Places: Beyond the Infinite 6’ (r.: Lichter Péter)
Kötött pálya 20’ (r.: Mayer Bernadett)
Minden vonal 21’ (r.: Szilágyi Fanni)

Magyar versenyfilmek 4.
március 30. 21.00 csütörtök / március 31. 16.00 péntek (ism.) / április 2. 21.00 vasárnap (ism.)

Záridő 20' (r.: Reich Dániel)
Egér 7' (r.:   B. Nagy Ervin)
Legyetek egyszerűek akár a galambok 14' (r.: Lukács Mihály)
Vér-erdő 12' (r.: Dobi Ferenc)
Láthatatlanul 30' (r.: Szentpéteri Áron)

Magyar versenyfilmek 5.
március 31. 17.00 péntek / április 1. 20.00 szombat (ism.) / április 2. 19.00 vasárnap (ism.)

Csoszogj úgy (14' (r.: Szőcs Petra)
Welcome 30' (r.: Dudás Balázs)
Graffiti 19' (r.: Barcsai Bálint)
Balkon 6' (r.: Dell’Edera Dávid)
Családi ebéd 11' (r.: Bakony Alexa)

Magyar versenyfilmek 6.
március 31. 21.00 péntek / április 1. 16.00 szombat (ism.) / április 2. 17.00 vasárnap (ism.)

Peron 15' (r.: Csata Hanna)
Kötelék 10' (r.: Wunder Judit)
Kockaember 18' (r.: Dombrovszky Linda)
L.U.F.I. 30' (r.: Pusztai Ferenc)
Grand Prix 13' (r.: Sós Bálint Dániel)

Magyar versenyfilmek 7.
április 1. 19.00 szombat / április 2. 15.00 vasárnap (ism.) / április 2. 20.00 vasárnap (ism.)

Balatoni jég 16' (r.: Szén János)
Képzeletbeli barátok klubja 19' (r.: Szabó Saci)
Vulkánsziget 9' (r.: Lovrity Anna Katalin)
Van egy határ 17' (r.: Tóth Barnabás)
Légmell 27' (r.: Fatér Ambrus)

*

Nemzetközi versenyfilmek 1.
március 31. 19.00 péntek / április 1. 18.00 szombat (ism.)

The Rabbit Hunt 12' (r.: Patrick Bresnan)
Parent, Teacher 11' (r.: Roman Tchjen)
Cracks 9' (r.: Koen Van Sande)
La femme et la TGV 30' (r.: Timo von Gunten)
Happy End 6' (r.: Jan Saska)
Small Talk 21' (r.: Even Hafnor)

Nemzetközi versenyfilmek 2.
április 1. 17.00 szombat / április 2. 16.00 vasárnap (ism.)

The Reflection of Power 9' (r.: Mihai Grecu)
Timecode 15' (r.: Juanjo Giménez Peña)
Nazha 14' (r.: Remi Itani)
Latchkey Kids 22' (r.: Elad Goldman)
Sweet Maddie Stone 24' (r.: Brady Hood)
OS Love 6' (r.: Luc Gut)

Nemzetközi versenyfilmek 3.
április 1. 21.00 szombat / április 2. 18.00 vasárnap (ism.)

Glass House 10' (r.: Nicolai Berg Hansson, Erik Ivar Sæther)
10 Buildings Away 25' (r.: Miki Polonski)
Fantasia 9' (r.: Teemu Nikki)
Umpire 16' (r.: Leonardo van Dijl)
Balcony 17' (r.: Toby Fell-Holden)
Analysis Paralysis 9' (r.: Anete Melece)