The official Hungarian and international selection of the 5th Friss Hús Budapest:

Hungarian Competition 1.
March 29. 19.00 Wednesday / March 30. 21.00 Thursday (rep.) / March 31. 15.00 Friday (rep.)

Superbia 16’ (dir.: Luca TÓTH)
Partizánok 17’ (dir.: Szonja SZABÓ)
Enyhén sós 24’ (dir.: Zoltán NAGY)
Asszó 23’ (dir.: Tamás FEKETE)
Egy karcolás 4’ (dir.: Dániel CSÁSZÁR)

Hungarian Competition 2.
March 29. 21.00 Wednesday / March 30. 18.00 Thursday (rep.) / March 31. 13.00 Friday (rep.)

A csatárnő bal lába életveszélyes 12’ (dir.: Fanni SZILÁGYI)
Ebéd előtt 9’ (dir.: Simon SZABÓ)
Ungvár 10’ (dir.: Zoltán ÁPRILY)
Uchebnik 18’ (dir.: Dávid CSICSKÁR)
A Birodalom utolsó napja 13’ (dir.: Júlia HALÁSZ, Anna RUBI)
Földiek 26’ (dir.: Ádám FREUND)

Hungarian Competition 3.
March 30. 19.00 Thursday / March 31. 21.00 Friday (rep.) / April 1. 15.00 Saturday (rep.)

Wellness 15’ (dir.: Virág SZABÓ)
Nem történt semmi 26’ (dir.: Sándor CSOMA)
Non-Places: Beyond the Infinite 6’ (dir.: Péter LICHTER)
Kötött pálya 20’ (dir.: Bernadett MAYER)
Minden vonal 21’ (dir.: Fanni SZILÁGYI)

Hungarian Competition 4.
March 30. 21.00 Thursday / March 31. 16.00 Friday (rep.) / April 2. 21.00 Sunday (rep.)

Záridő 20' (dir.: Dániel REICH)
Egér 7' (dir.: Ervin B. NAGY)
Legyetek egyszerűek akár a galambok 14' (dir.: Mihály LUKÁCS)
Vér-erdő 12' (dir.: Ferenc DOBI)
Láthatatlanul 30' (dir.: Áron SZENTPÉTERI)

Hungarian Competition 5.
March 31. 17.00 Friday / April 1. 20.00 Saturday (rep.) / April 2. 19.00 Sunday (rep.)

Csoszogj úgy 14' (dir.: Petra SZŐCS)
Welcome 30' (dir.: Balázs DUDÁS)
Graffiti 19' (dir.: Bálint BARCSAI)
Balkon 6' (dir.: Dávid DELL'EDERA)
Családi ebéd 11' (dir.: Alexa BAKONY)

Hungarian Competition 6.
March 31. 21.00 Friday / April 1. 16.00 Saturday (rep.) / április 2. 17.00 Sunday (rep.)

Peron 15' (dir.: Hanna CSATA)
Kötelék 10' (dir.: Judit WUNDER)
Kockaember 18' (dir.: Linda DOMBROVSZKY)
L.U.F.I. 30' (dir.: Ferenc PUSZTAI)
Grand Prix 13' (dir.: Bálint Dániel SÓS)

Hungarian Competition 7.
April 1. 19.00 Saturday / April 2. 15.00 Sunday (rep.) / April 2. 20.00 Sunday (rep.)

Balatoni jég 16' (dir.: János SZÉN)
Képzeletbeli barátok klubja 19' (dir.: Saci SZABÓ)
Vulkánsziget 9' (dir.: Anna Katalin LOVRITY)
Van egy határ 17' (dir.: Barnabás TÓTH)
Légmell 27' (dir.: Ambrus FATÉR)

***

International Competition 1. / March 31. 19.00 Friday / April 1. 18.00 Saturday (rep.)

The Rabbit Hunt 12' (dir.: Patrick BRESNAN)
Parent, Teacher 11' (dir.: Roman TCHJEN)
Cracks 9' (dir.: Koen VAN SANDE)
La femme et la TGV 30' (dir.: Timo von GUNTEN)
Happy End 6' (dir.: Jan SASKA)
Small Talk 21' (dir.: Even HAFNOR)

International Competition 2. / April 1. 17.00 Saturday / April 2. 16.00 Sunday (rep.)

The Reflection of Power 9' (dir.: Mihai GRECU)
Timecode 15' (dir.: Juanjo Giménez PENA)
Nazha 14' (dir.: Remi ITANI)
Latchkey Kids 22' (dir.: Elad GOLDMAN)
Sweet Maddie Stone 24' (dir.: Brady HOOD)
OS Love 6' (dir.: Luc GUT)

International Competition 3. / April 1. 21.00 Saturday / April 2. 18.00 Sunday (rep.)

Glass House 10' (dir.: Nicolai Berg HANSSON, Erik Ivar SAETHER)
10 Buildings Away 25' (dir.: Miki POLONSKI)
Fantasia 9' (dir.: Teemu NIKKI)
Umpire 16' (dir.: Leonardo van DIJL)
Balcony 17' (dir.: Toby FELL-HOLDEN)
Analysis Paralysis 9' (dir.: Anete MELECE)