A 4. Friss Hús hivatalos magyar és nemzetközi versenyprogramja:
 
Magyar versenyfilmek 1. / március 30. 19:00 szerda / április 1. 17:00 (ismétlés)
 
Vizsgálat 15' (r.: Fekete Tamás)
Gólyatábor 8' (r.: Kárpáti György Mór)
Indián 29' (r.: Simonyi Balázs)
En Passant (r.: Oláh Kata)
35 4'(r.: Barcsai Bálint)
A nyalintás nesze 9' (r.: Andrasev Nadja)
 
Magyar versenyfilmek 2. / március 30. 21:00 szerda / április 2. 15:00 (ismétlés)
Szép alak 17' (r.: Kis Hajni)
A répa 12' (r.: Lengyel Balázs)
Buborék 9' (r.: Pusztai Ferenc)
A körömágyszaggató 9' (r.: Király Krisztián)
Fizetős nap 24'(r.: Bernáth Szilárd)
Sétagalopp 15' (r.: Freund Ádám)
 
Magyar versenyfilmek 3. március 31. 19:00 csütörtök / április 3. 21:00 (ismétlés)
Késő nyár 13' (r.: Csata Hanna)
Szuper 16' (r.: Kőrösi Máté)
Éjszakai festés 18' (r.: Grosan Cristina)
Cosmic Jacuzzi 12' (r.: Takács Anikó)
Zserbó 18'(r.: Kemény Eszter)
Terminál 8' (r.: Simonyi Balázs)
 
Magyar versenyfilmek 4. / március 31. 21:00 csütörtök / április 3. 17:00 (ismétlés)
Polaroidok 14' (r.: Lichter Péter)
Beyond 10' (r.: Kopasz Milán)
Romanian Sunrise 24' (r.: Visky Ábel)
Tolvaj 13' (r.: Mayer Bernadette)
Szabó Úr 19'(r.: Ferenczik Áron)
 
Magyar versenyfilmek 5. / április 1. 21:00 péntek / április 3. 19:00 (ismétlés)
Házibuli 4' (r.: Bárány Dániel)
Tabula Rasa 30' (r.: Csoma Sándor)
Dialogue 8' (r.: Fabricius Gábor)
Az elmenetel 12' (r.: Tóth Barnabás)
Fehér Farkas 18'(r.: Szilágyi Fanni)
Remény 17' (r.: Szirmai Márton)
 
Magyar versenyfilmek 6. április 2. 19:00 szombat / április 3. 15:00 (ismétlés)
Kiút 6' (r.: Ottlik Anna)
Mindenki 25' (r.: Deák Kristóf)
Tetemre hívás 10' (r.: Madarász Isti)
Állomás 13' (r.: Vékes Csaba)
Sötét kamra 14'(r.: Pálfi Bernadette)
LOVE 14' (r.: Bucsi Réka)
 
***
 
Nemzetközi versenyfilmek 1. / április 1. 19:00
Green 9’ (r: Lucas Camps)
In the Sea 26’ (r: Sigurd Kølster)
Rate Me 17’ (r: Fyzal Boulifa)
Lead in the Head 8’ (r: Aurore Peuffier) 
Stutterer 13’ (r: Benjamin Cleary) - Legjobb Rövidfilm Oscar-díj, 2016
Red Light 21’ (r: Toma Waszarow) 
 
Nemzetközi versenyfilmek 2. / április 2. szombat 17:00
Shredder 19’(r: Mikhail Dovzhenko)
Teeth 6’ (r: Daniel Gray, Tom Brown)
Leeches 27’ (r: Payal Sethi) 
Picnic 13’ (r: Jure Pavlović) - Legjobb Rövidfilm Európai Filmdíj
What We Did Before We Drunk Cocoa Together 30’ (r: La Aramisova)
 
Nemzetközi versenyfilmek 3. / április 2. szombat 21.00
The Sleep of the Amazons 25’ (r: Berangere McNeese)
Peacock 26’ (r: Ondrej Hudecek) , 
Mother Knows Best 13’ (r: Mikael Bundsen)
Why the Dinosaurs Disappeared? 16’ (r: Mihai Ghiță)
Manoman 10’ (r: Simon Cartwright)